Szülőfalujába látogatott a 101 éves szombathelyi asszony

Ida néni, még az Osztrák Magyar Monarchia idején született Rőtfalván. Tegnap valóra vált az álma, és újra ellátogathatott az ausztriai faluba. A Vas Megyei Szakosított Szociális Otthonba közel tíz éve költözött, és ennyi ideje már, hogy nem látta szülőfaluját. Az utazást a Vas Megyei Önkormányzat és az Európa Fórum Burgenland közösen szervezte. A polgármesteri hivatalban a helyi vezetők mellett Majthényi László a Vas Megyei Közgyűlés alelnöke is köszöntötte a jó egészségnek örvendő idős asszonyt.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek