A szombat este hétkor kezdődő Haladás-Diósgyőr meccs szünetében a Weöres Sándor színház tagjai és a Viktória női labdarúgócsapata büntetőrúgásokban mérik össze tudásukat.
A Weöres Sándor színházból Czapkó Antal, Horváth Ákos, Endrődy Krisztián, Dömötör Tamás és Dobos László rúgja a tizenegyeseket. A lányoknál Kovács Eszter, Horváth Nóra, Borbély Ottília, Marsai Nikolett és Tóth Enikó állnak a labda elé. A lányoknál a kapus Szvorda Melinda, a színészeknél Endrődy Krisztián lesz.
A Vikória egyébként szerdán a Rohonci úton a Bayern München ellen játszik Bajnokok Ligája mérkőzést.