A héten rendezték meg az „Európai Vállalkozói Információs Nap” elnevezésű konferenciát Lövőn, az Alpokalja Kistérség szervezésében. A rendezvényt a Nemzeti és Fejlesztési Gazdasági Minisztérium támogatta. A program nemcsak az Alpokalja, Soproni kistérség vállalkozói figyelmét keltette fel, hanem érkeztek Zala és Vas megyéből is. A konferenciát Balics János az Alpokalja Kistérség elnöke nyitotta meg. Hangsúlyozta, hogy a társulás célja elsősorban a mikrotérség településeinek és gazdaságának a fejlesztése.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!