Vasszécsenyben találkoztak az ország borlovagjai

A hétvégén ünnepelte megalakulásának 5 éves jubileumát az Európai Borlovagrend Magyarországi Konzulátusa. Vasszécsenyben több mint háromszázan voltak. A negyedszázada megalakult Európai Borlovagrend, mára négyezernél is több tagot számlál. A Borlovagrend magyarországi konzulátusának nyolc legátusa működik. Vas megyében kettő legátus működik, a szombathelyi és a kőszegi - tudtuk meg Pammer István konzultól. Idén ötödik alkalommal rendeznek tudományos konferenciát Vas megyében, aminek középpontjában a vörösbor jótékony hatásának vizsgálata áll.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek