Lakossági fórum a csatornahálózat fejlesztésével kapcsolatban. Európia Uniós forrásból a közelmúltban megvalósult Szombathely szennyvízelvezetési és tisztítási rendszerének fejlesztése. A projekt pénzmaradványából további fejlesztéseket, bekötőút építését a komposztáló telephez, csatornahálózati fejlesztéseket terveznek. A kivitelezési munkák műszaki tartalmáról és ütemezéséről ma délután fél öttől lakossági fórumot tart a szombathelyi önkormányzat a Polgármesteri Hivatal első emeleti nagytanácskozójában. A fórumon részt vesznek a Vasivíz Zrt., valamint a kivitelező munkatársai is.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!