Pénteken lesz a rendkívüli közgyűlés is

Ipkovich Györgynek, Szombathely szocialista polgármesterének két napja maradt arra, hogy még szeptemberben összehívja a megyei jogú város közgyűlését, lehetőséget adva ezzel a szombathelyieknek új képviselők és új polgármester választására - szögezi le a Fidesz közleménye. Ipkovich György az önkormányzat szeptember 24-i soros ülését halasztotta el október 2-ára. Ezt követően a Fidesz-KDNP frakció tagjai írásban kérték, hogy még szeptemberben rendkívüli közgyűlés tárgyalja az önkormányzat feloszlatását. A szocialista-szabaddemokrata frakció is kérte a rendkívüli közgyűlés összehívását. Végül a polgármester úgy döntött, hogy a rendkívüli közgyűlést is október 2-ára hívja össze, egy órával az elhalasztott közgyűlés előtt.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek