Újra fel kell bontani a 2006-ban felújított kőszegi főtér burkolatát, mert továbbra sem megfelelő a minősége - mondta el Huber László polgármester. Elkészülte óta már többször javították, eddig sikertelenül, a kockakövek ugyanis folyamatosan elmozdultak. Szakértői megállapítás szerint nem tervezési, hanem kivitelezési hiba áll a háttérben. A kivitelező szerint az volt a probléma, hogy a javított területre azonnal rámentek a járókelők, ezért most a javított részt egy időre lezárják a gyalogos forgalom elől. A kőszegi főtér pályázati pénzből, összesen 1,8 millió euróból újult meg 2006-ban.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!