Cserélik a gázcsöveket a Pelikán parknál

A beruházás egy hosszú távú rekonstrukciós terv részeként valósul meg. Mivel a Deák Ferenc utcát jövőre újraaszfaltozzák, a munkálatok az önkormányzattal való egyeztetés után kezdődtek szeptember 15-én, így nem kell majd felbontani, a már elkészült útszakasz burkolatát. A rekonstrukció várhatóan október 30-án befejeződik, de a környéken élőknek addig sem kell jelentős fennakadásokra számítani – tájékoztatott Horvát Imre az Égáz-Dégáz Zrt. szombathelyi kirendeltség vezetője.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek