Mintarégió a hármashatárnál

Kompetencia hálózat a hármashatár natúrpark mintarégióvá fejlesztéséért. Az Ausztria- Magyarország Határmenti Együttműködési program támogatásával mintegy 2,1 millió euro értékű fejlesztés valósul meg a magyar-osztrák határmenti térségben a közeljövőben. A nyertes konzorcium vezetője a Natúrpark Térségfejlesztési Nonprofit Kft., osztrák partnere a Rába Naturpark Egyesület. Az együttműködési megállapodást a projekt keretében felújított Tábor Kastélyban írták ma alá az ausztriai Neuhausban. A 2009-2012 között megvalósuló fejlesztések között szerepel a többi között Natúrpark Akadémia kialakítása, képzések szervezése Alsószölnökön, valamint Ciszter emlékútvonal kialakítása is.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek