Szombathelyen több optika is csatlakozott az országos kezdeményezéshez, aminek kapcsán ingyen vizsgáltathatjuk meg látásunkat. Az akció nem titkolt célja, hogy évente legalább egyszer látogassunk el látásvizsgálatra. A felmérések szerint tízből heten látás problémákkal küzdenek, vagy nem hordanak, vagy nem a megfelelő szemüveget viselik az emberek. A szakemberek azt tanácsolják, hogy a szemüvegesek is évről évre járjanak kontrollvizsgálatra. Abért Gyöngyi látszerész rádiónknak elmondta, hogy a látásproblémák mellett a szürke hályog az egyik leggyakoribb látásszervi probléma.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!