Menetrendváltozás hétfőtől

Rövidebb menetidővel közlekednek Szombathely és Szentgotthárd között a vonatpótló buszok október 12-én üzemkezdettől. A GYSEV vonatpótló buszai továbbra is a vasútállomások előtt, illetve az arra kijelölt autóbusz megállóhelyeken állnak meg. Szombathelyen pedig a vasútállomás előtti térről indulnak, és oda is érkeznek meg. Az InterCity vonatok vonatpótló autóbuszai csak Szombathely, Körmend és Szentgotthárd állomásokon állnak meg. A buszokon kerékpár szállítására nincs lehetőség. A GYSEV azt kéri az utazóktól, hogy mindenki tájékozódjon a vasúti jegypénztáraknál illetve a társaság honlapján.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek