Cél az diszkrimináció elleni küzdelem

Egyenlő bánásmód – cél az diszkrimináció elleni küzdelem. A héten projektindító sajtótájékoztatót tartottak Szombathelyen, ahol egy szeptemberben indult programról tájékoztattak. A projekt közel egy milliárd forintos uniós támogatással valósulhatott meg és az Egyenlő Bánásmód Hatóság felügyelete alatt működik. Szombathelyen havonta három alkalommal lehet megtalálni a szakembereket, ahol bárki elmondhatja, hogy milyen sérelem érte, és jogi tanácsadást kaphat azzal kapcsolatban – hívta fel a figyelmet dr. Jójárt Ágnes egyenlő bánásmód referens.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek