Elfogták a kórházi tolvajt

Egy éve kezdte a lopásokat, közel 80 alkalommal surrant be a kórházba. A Vas megyei rendőrség 76 rendbeli bűncselekmény gyanújával tett vádemelési javaslatot az ügyészségnek egy szombathelyi férfi ellen. A 32 éves tolvaj a múlt év szeptemberében lopott először a betegektől a Markusovszky kórházban, és azóta rendszeresen járt vissza, és vitt el táskákat, telefonokat. A kórház mellett, a nyomozás során kiderült, hogy egyszer az MMIK-ból is lopott. Az ellopott tárgyak egy része megkerült, azokat visszaadták a károsultaknak.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek