Mára már minden szombathelyi lakásban meleg lesz. Bár a fűtési szezon már szeptember 15-én elindult, a jó idő miatt a közös képviselők arra kérték a Távhőt, hogy akkor még ne indítsák el a fűtést. Tegnap estére azonban megjött az őszi hideg, így a lakók többsége is igényelte a szolgáltatást. Kedd reggelre a szombathelyi lakások 60 -70 %-ában már ment a fűtés, a Távhő szakemberei pedig azt ígérték, hogy a nap végére, mindenhova oda ér a meleg - tájékoztatott Kocsis Tóth Ildikó a Távhő munkatársa.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!