Összesen hat új csatorna-karbantartó gépet, szippantót, csatornamosót és a szolgáltatás zavartalan biztosításához szükséges egyéb nagyteljesítményű berendezést vásárolt VASIVÍZ ZRt., nagyjából 250 millió forint értékben. A szennyvíztisztító és elvezető rendszer felújítására kapott ötmilliárd forintból ugyanis megmaradt 1,5 milliárd. A város ebből költött a beszerzésre. A maradványpénzt, a pályázat kiírása értelmében, a szennyvízelvezetés és a vízszolgáltatás javítása érdekében kellett felhasználni.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!