Legkésőbb a mai napon minden kórház számlájára megérkezik az az összeg, amelyet OEP az elmúlt héten kezdett el utalni. A kórház és az egészségbiztosító 4, 5 milliárd forintos finanszírozásról egyezett meg. A vasi egészségügyi intézmények közül a sárvári kórház 1,2, a celldömölki 4,5, a körmendi 5,9, míg a szombathelyi Markusovszky Kórház 87 millió forintot kap. A kórházak mellett az ún. "kis járóbeteg szolgálatot" fenntartó rendelők is kapnak a pénzből, így például a répcelaki vagy a csepregi.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!