Véget ért a vasutassztrájk

Az előzetes tájékoztatásnak megfelelően 12 órakor véget ért a reprezentatív szakszervezetek által meghirdetett figyelmeztető sztrájk, a vasúti közlekedés ismét beindult. A munkabeszüntetés néhány száz vonatot érintett, de 10 és 12 óra között gyakorlatilag teljesen állt a vasúti közlekedés.

A sztrájk befejezése után a szakemberek azonnal megkezdték a menetrend szerinti közlekedés mihamarabbi helyreállítását. Az eddigi, hasonlóan rövid időtartamú sztrájkok tapasztalatai alapján, várhatóan a délutáni órákra az elővárosi vonatforgalom már kiszámíthatóvá válik, a távolsági és InterCity vonatok előreláthatóan az esti, későesti órákban már menetrend szerint közlekednek. A nemzetközi vonatokat a határállomások befogadták.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek