Mától lehet lakbértámogatást igényelni Szombathelyen. A bérlakásban élőknek ahhoz, hogy 2010-ben is kapjanak támogatást november 2. és november 30. között kell beadniuk a kérelmeket. Ezt az október havi jövedelemigazolásokkal ellátva a Lakásirodára, illetve a Polgármesteri Hivatal földszinti ügyfélszolgálatára kell eljuttatni. Kővári Attila a Lakásiroda vezetője arról tájékoztatott, hogy számos kritériumnak kell megfelelni vagyoni és jövedelmi szempontból, sőt rendelet határozza meg, hogy a lakás alapterülete és a lakók száma szerint mekkora támogatás adható.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!