Bejelentések a tejföl-ügyben

Egyre több a lakossági bejelentés a pálmaolajos tejfölök miatt. Több cég is visszahívta a boltokból a tejföl termékeit, azután hogy már a rendőrség is nyomoz a celldömölki pálmaolajos tejföl ügyében – nyilatkozta Süth Miklós. A Földművelésügyi Minisztérium szakállamtitkára hozzátette: a lakosságtól egyre több bejelentés érkezik, és ezeket ki fogják vizsgálni. Amint arról beszámoltunk egy celldömölki tejüzemben pálmaolajat találtak a lefoglalt tejfölben. A cég vezetői elismerték, hogy növényi zsiradékot is használtak a gyártás során.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek