A forradalom leverésére emlékeznek

Emlékműsort tart a Honderű Asztaltársaság november 4-én, az 1956-os forradalom leverésének évfordulóján Szombathelyen. A rendezvényre nem pártokat, intézményeket, szervezeteket várnak, hanem a nemzeti gyásznap előtt méltó módon tisztelegni kívánó magánembereket várnak.

Este hat órakor az evangélikus templomnál beszédet mond Dr. Lechner Ferenc, az 56-os Szövetség országos elnökségének tagja, majd megkoszorúzzák az ’56-os hősök emléktábláját. Ezt követően gyertyával vagy mécsessel vonulnak át ferencesek Szent Erzsébet templomába.

A szervezők kérik, hogy a rendezvénytől függetlenül is helyezzék el az emlékezés mécseseit a házak, lakások ablakába.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek