Matematikai csapatverseny, a legjobbakat jutalmazták. A szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskolában korábban több mint 300 diák vett részt a Bolyai Matematika Csapatversenyen, amelynek tegnap tartották az ünnepélyes eredményhirdetését a Városházán. Az elméleti-logikai feladatsorokat legjobban teljesítő diákok jutalomként írószereket, ajándékcsomagokat, okleveleket vehettek át, és részt vesznek majd az országos írásbeli és szóbeli döntőn Budapesten, amelyet november 21-én tartanak.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!