Az elmúlt kilenc hónap munkáját értékelték sajtótájékoztatójukon a Vas megyei TISZK vezetői. Az úgynevezett Mérföldkő-napon elhangzott: a szervezet januárban nyert 360 millió forintot egy európai uniós pályázaton. A támogatásból megvalósuló két éves programban hat középiskola tanulói és pedagógusai vesznek részt, számukra pályaorientációs foglalkozásokat és továbbképzéseket szerveznek. Az iskolák tanulói egy honlapon névtelenül írhatják le véleményüket az intézményről, ezeket mentálhigiénés szakemberek segítségével elemzik ki.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!