Szentgotthárdon nem sztrájkolnak

Várakozó állásponton vannak a szentgotthárdi Opel gyár dolgozói, miután az amerikai General Motors úgy döntött, hogy mégsem adja el európai autógyárait. Az anyavállalat döntése ellen sztrájkra szólította fel mára az Opel németországi és európai alkalmazottait a németországi Opel-gyárak üzemi tanácsa. A cég szentgotthárdi gyárában egyelőre nem sztrájkolnak – tájékoztatott Vadász József, a Járműgyártók Szakszervezetének helyi elnöke. Az érdekvédő tegnap az európai üzemi tanács telefonkonferenciáján vett részt, ahol elhangzott: a GM várhatóan jövő pénteken mutatja be üzleti tervét, ennek ismeretében döntenek majd a további lépésekről.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek