Újinfluenzás beteg Vas megyében - Sárváron vették le a H1N1-es mintát. Az ÁNTSZ tájékoztatása szerint a múlt héten a sárvári térségben a figyelőszolgálat egy munkatársa vette le egy influenza gyanús betegtől azt a mintát, amelynek megvizsgálása után kimutatták a H1N1 vírust. Dr. Stánicz Éva főorvos elmondta, hogy a beteg meggyógyult, és további megbetegedést nem találtak. A szezonális influenza megbetegedés egyébként alacsony, az elmúlt héten 8700-an fordultak orvoshoz, és ebből mindössze 58-an voltak azok, akiknek influenzaszerű tünete volt.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!