A szervezet pénteken budapesti székházában tartotta a hagyományos tisztújító választmányi ülését. A titkos szavazás során a tagok a következő öt évre újra elnöknek választották Dr. Szabó Imrét, az alelnöki posztot pedig Lajos Zsigmond mellett Csécs Sándor, a Sporthorgász Egyesületek Vas Megyei Szövetségének ügyvezető elnöke kapta. A vasi vezető a jelölők és a küldöttek bizalmát szakmai felkészültsége mellett a Vas megyében elvégzett országosan példaértékűnek minősített horgászati fejlesztéseknek és programoknak tudhatja be.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!