Már használható Szombathelyen az új kerékpárút egy része

A Dolgozók útja mellett épülő két és fél kilométeres kerékpárút teljes szakszán befejezték az alapozást és szegélyezést, a Perint patakon átívelő híd pillérei is elkészültek. Az új híd lehetővé teszi, hogy külön sávon haladjon az autós és kerékpáros forgalom. Azokat a részeket, ahol a csúszásmentes burkolatot is felhúzták, már használatba vették a biciklisek. Az út várhatóan 2010 tavaszára készül el véglegesen, megfelelő időjárási körülmények között már az év végén átadják a kerékpáros forgalomnak.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek