Miért van hideg a szombathelyi Szűrcsapó utcai bölcsiben?

Nem a TÁVHŐ hibája, hogy az épületben nem jó a fűtési rendszer, őket az intézmény arra kérte fel, hogy hárítsák el a hibát. A munkálatoknak nekiláttak, a hétvégére az épület egyik felén kicserélik a kilyukadt vezetékeket, addig a gyerekeket a bölcsőde vezetősége a másik épületrészbe csoportosította át. Ott majd a jövő héten javítják meg az elöregedett fűtési rendszert – mondta el rádiónknak Harrach Tibor a Szombathelyi TÁVHŐ Szolgáltató műszaki munkatársa. A másik érintett épület, a Váczi utcai óvoda volt, ahol tegnap kiiktatták a meghibásodott radiátorokat, ugyanis itt is az intézményen belül volt a hiba.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek