Tégy egy órát iskoládért

Derkovits diákjai ma a saját iskolájuk udvarát teszik rendbe. A tanulók tanáraikkal közösen összeszedik a szemetet, és összegyűjtik a fákról lehullott leveleket. A programmal az iskola célja, hogy nagyobb hangsúlyt kapjon a környezettudatos magatartásra való nevelés. A társadalmi munkában segítséget nyújt a SZOVA Városgazdálkodási Zrt, valamint a Hermann Ottó középiskola is – mondta el Kovács Péterné igazgató. Hozzátette: tapasztalatik szerint a környezetnek nagyon fontos nevelő hatása van.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek