Ingyen oltják a hajléktalanokat is

Szombathelyen már egy hónapja megkapták a H1N1 elleni vakcinát. Ahogy arról Horváth Olga, a Savaria Rehab Team Kht. vezetője tájékoztatta rádiónkat, a vasi megyeszékhelyen mintegy 20-30 fedél nélküli ember kérte az ingyenes oltást. Azonban a Zanati úti hajléktalan szállón továbbra is van lehetőség arra, hogy megkapják a vakcinát, amennyiben ezt kérik, a doktornő helyben beadja azt. Korózs Lajos, a Szociális és Munkaügyi Minisztérium államtitkára csütörtökön, a Hajléktalanügyi Tanács ülésének szünetében mondta el, hogy minden hajléktalant ingyen beoltanak, és már eddig is több száz oltást adtak be a fedél nélkül élőknek, akik a legveszélyeztetettebbek csoportjába tartoznak.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek