Húsz éves az Oladi Művelődési Központ

Ma már Savaria Ifjúsági Centrumnak hívják az intézményt, ahol ezen a napon a volt és jelenlegi kollégák és partnerintézmények vezetőivel emlékeznek az elmúlt húsz évre. Pénteken este egy kiállítást is megnyitnak, amelyet két hétig nézhetnek meg. Ebben visszaemlékeznek a központ fontos eseményire, programjaira, a sajtóban megjelent cikkekből idézik fel az elmúlt két évtizedet. Áttekinthetik, hogy milyen klubok működtek és működnek jelenleg is a SIC-ben, ahol programjaikkal minden korosztályt igyekeznek megszólítani – mondta el Fazekas Gábor igazgató.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek