A hónap végéig létrejöhet a megállapodás a körmendi, a tapolcai és a mezőtúri kórház, valamint a kőszegi rendelőintézet visszavételének feltételeiről az önkormányzatok és a korábbi üzemeltető, a Medisyst Kft. között. A cég a négy intézmény fejlesztésére összesen egymilliárd forintot költött, amit a településeknek vissza kellene fizetniük – írja a Népszabadság. Az érintett kórházakban vagyonleltárt készítenek, s meghatározzák annak az amortizációs költségekkel csökkentett fejlesztésnek az értékét, amelyet a cég végrehajtott. Körmenden például ez az összeg félmilliárd forintra rúg. A lap információi szerint a polgármesterek már elkezdték a puhatolózást arról, melyik nagyobb kórházhoz tudnák integrálni az intézményeket.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!