Letették az új sárvári járóbeteg-szakellátó alapkövét

A megszokottól eltérően az alapkő egy falba helyezett időkapszula, amelyben aktuális újságok, fotók, pénzérmék, és pálinka kapott helyet. A több mint 750 millió forint uniós támogatással megvalósuló fejlesztés 44 település több mint 45 ezer lakosát érinti. A projekt megvalósításával a kistérség és az ellátási terület lakossága a lakóhelyéhez közel kapja meg a magas színvonalú egészségügyi szolgáltatásokat. Sárváron megújul a meglévő épületállomány, a járóbeteg-szakellátás egy épületbe kerül, korszerűsödik a diagnosztika. Az így megújult ellátó központ 2010-től közel 40%-kal több betegnek nyújthat színvonalas egészségügyi ellátást.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek