Az Opel/Vauxhall vezérigazgatója, Nick Reilly az Európai Foglalkoztatási Fórum képviselőinek betekintést engedett a napokban azokba a tervekbe, amelyek célja, hogy az Opel és a Vauxhall márkákat ismét életképessé és sikeressé tegyék. Az európai igazgató mintegy 9000 európai munkahely megszüntetéséről beszélt, konkrétan azonban csak Németországot és Belgiumot említette. A szentgotthárdi magyar GM-Opel gyáregység működtetése továbbra is a tervek között szerepel, mivel ez a cég egyik leghatékonyabb üzeme. Szentgotthárdon várhatóan váltó gyártásra rendezkednek be, a részleget Rüsselsheimből helyezik majd át.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!