2010. január 1-jétől Solt Tamás tölti be a GM Powertrain-Magyarország Kft. igazgatói posztját. Nemzetközi tapasztalatot az elmúlt három év során Németországban, az Opel rüsselsheimi központi szervezeténél szerzett, ahol a termékekhez kapcsolódó tervezési feladatok irányítását végezte. A gyárat ezév április végéig Paizer Andor vezette, aki jelenleg a vállalatcsoport Üzbegisztánban induló új beruházását felügyeli. Az eltelt fél év alatt a gyár igazgatási feladatait megbízással Soós Szilveszter termelési igazgató látta el, aki a továbbiakban megtartja e feladatkörét.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!