Ismét „Fázzunk Együtt!”

A Vas Megyei Civil Szolgáltató Központ és a Megyei Művelődési és Ifjúsági Központ LOGO Ifjúsági Szolgálata december 1. és 16. között immár hetedik alkalommal rendezi meg a „Fázzunk Együtt!” Adománygyűjtő és Jótékonysági Akciót. Az adományokból a jánosházi Nevelőszülői Otthon lakóinak ünnepét próbálják megszépíteni. A szervezők már előzetesen is fogadják az ajándékokat, - lehet az könyv, írószer, játék, ruhanemű– amelyet december 16-án a közös, nagy karácsonyfa alá helyeznek és adnak át a jánosházi gyermekeknek.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek