A jövő évi menetrend már olvasható a MÁV START honlapján és hamarosan kapható lesz a jegypénztárakban is. A változtatások szerint kétóránként közlekedik majd vonat Szombathelyről Budapestre Veszprém irányába, viszont megszűnik a Körmend - Zalalövő járat. A kormány a jövő év elején regisztrációs jegyet vezet be a MÁV vonalain, hogy pontosan lehessen tudni, ki, honnan, hova, milyen kedvezmények igénybe vételével utazik a vasúttársaság járatain. A jegyek várhatóan 15, a bérletek pedig 10 százalékkal drágulnak, de erről még nem született döntés.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!