Nyílt napot tartottak pénteken a szombathelyi Savaria Egyetemi Központban. A rendezvényen a diákok tájékozódhattak az intézmény érettségi utáni és másoddiplomás képzéseiről, de a szervezők a már végzett pedagógusok átképzési lehetőségeiről is beszámoltak az érdeklődőknek. Mintegy 5-600-an tájékozódtak a képzési kínálatról. A nyílt nap célja az volt, hogy már a felvételi tájékoztató megjelenése előtt informálódhassanak a leendő diákok. Idén a Hallgatói Önkormányzat munkatársai kalauzolták az érdeklődőket a különböző tanszékekre.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!