A győri székhelyű rehabilitációs központ közel 90 millió forintot nyert el egy pályázaton, ebből 210 gyengénlátó vagy vak embert taníthatnak meg a többi között a Braille-írásra, új számítógépes vakbarát programok használatára, a háztartás-ellátására és a programban résztvevők megismerkedhetnek a legkorszerűbb optikai eszközökkel. Egyelőre a vasiaknak Győrbe kell utazniuk a tanfolyamra, azonban a közeljövőben Szombathelyre is terveznek oktatóközpontot, ehhez pályázati forrást keresnek.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!