A jövő évi költségvetésről tárgyaltak Szentgotthárdon

„Brutálisan tragikus” költségvetésnek nevezte Pochán Miklós pénzügyekért felelős alpolgármester Szentgotthárd 2010-es költségvetési koncepcióját a város legutóbbi ülésén. A jelenlegi 740 millió Ft-os működési hiányt legalább 300 millió Ft-ra szeretné csökkenteni a városvezetés a következő hetekben. Ezt a célt elsősorban az idegenforgalmi adó emelésével, ingatlanértékesítéssel, és az intézmények energiaköltségeinek csökkentésével kívánják elérni a képviselők. A költségvetés keretszámairól a januári ülésen várható döntés.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek