Elfogták a kőszegi fegyveres rablókat

Három, fegyveres rablásokkal gyanúsított férfit vett őrizetbe a rendőrség. A nyomozás adatai szerint Budapesten, Hegyeshalomban és Kőszegen követték el a rablásokat. A fővárosban a közelmúltban három fegyveres rablás történt, s azok felderítése során került a nyomozók látóterébe egy ezüst színű autó, amelynek köze lehetett a bűncselekményekhez. A budapesti rendőrök felvették a kapcsolatot a megyei főkapitányságokkal, s kiderült, a vasi rendőrök, ugyancsak rablás miatt, egy hasonló színű autót keresnek, amelyről tudták, hogy a főváros dél-pesti kerületeiben található. A budapesti rendőrök egy XX. kerületi bevásárlóközpont parkolójában találták meg a járművet és elfogták az autóhoz érkező férfit és nőt. A férfi a helyszínen beismerte a három rablást és megnevezte társait is.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek