Nem találták meg a füstölő kamiont a 86-os úton

Nem sokkal 8 óra előtt érkezett bejelentés a rendőrségre, hogy feltehetőleg kamionbaleset történt a 86-os úton, Petőfi telepnél és az egyik jármű füstöl. Azonnal több tűzoltó, mentő és rendőrautó indult a helyszínre, de hiába robogtak el a következő településig, semmit nem találtak. Valószínűleg műszaki hiba miatt megálló, gőzölő, vagy füstölő kamiont és a segítségére siető másik kamiont láthatta a bejelentő, a szombathelyiek pedig a nagy erőkkel vonuló mentőcsapatot. Baleset azonban ezúttal szerencsére nem történt.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek