Az ÁNTSZ Sugár úti épülete és a Markusovszky Kórház után a szombathelyi MÁV rendelőben is oltópontot alakítottak ki. Az elmúlt két hétben több mint 1500 vakcinát adtak be, a legtöbben az ÁNTSZ-ben kérték az oltást, a kórházban csupán 300-an voltak eddig. Hétfőtől a MÁV rendelőben is kérhetjük a H1N1 vírus elleni oltást, itt jóval nagyobb érdeklődésre számítanak, hiszen a másik két oltóponttal ellentétben itt nem kell fizetni a vakcina beadásáért, csak az oltás árát, 2000 forintot kell téríteni. Az új oltópont reggel 7-től este 6-ig tart nyitva.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!