Három vas megyei betegnél mutatták ki a H1N1-et

Az elmúlt héten tovább emelkedett azoknak a száma, akik influenzaszerű tünetekkel fordultak orvoshoz megyénkben, az előző héthez képest 12,7%-al több a beteg. Vas megyében 45 orvos jelenti az adatokat az influenza figyelőszolgálatnak, így több mint 65 ezer beteg adatait regisztrálják. Közben még mindig kritikus az állapota annak a nagykanizsai pedagógusnak, akit az új típusú influenza szövődményei miatt 20 napja tartanak lélegeztető gépen. Két héttel ezelőtt átszállították a szombathelyi Markusovszky kórházba, de miután úgy ítélték meg, hogy nincs szükség műtéti beavatkozásra, a beteget visszavitték Nagykanizsára.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek