Az ittasan vagy drog hatása alatt vezetőket próbálják elsősorban kiszűrni a mától három napon át tartó országos rendőrségi akcióban, de emellett a kocsik műszaki állapotát is vizsgálják. Naponta legalább 8 órán át fokozott ellenőrzésre számíthatnak az autósok, nem csak nálunk, de egész Európában, mert összehangolt nemzetközi akcióról van szó – mondta el László Péter a Vas Megyei Rendőrkapitányság közlekedésrendészeti osztályvezetője. Magyarországon a közlekedési balesetek mintegy 14 százalékát ittas vezetők okozzák.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!