Öten vették át a jubileumi Széchenyi Kártyát. Rendhagyó ünnepséget tartottak a napokban Szombathelyen, a Megyeházán abból az alkalomból, hogy az országban elérte a 120 ezret a forgalomban lévő Széchenyi Kártyák száma. Jelképesen ezért négy vasi vállalkozás és egy vállalkozó itt vehette át a kártya felnagyított változatát. A Széchenyi Kártya konstrukció életbe lépése óta a Vas Megyei Kereskedelmi és Iparkamarához benyújtott és kihelyezett betétállomány összértéke 5,7 milliárd forint – mondta el Kovács Vince elnök. Az általuk átadott kártyák 67 százaléka társas, míg 33 százaléka egyéni vállalkozókhoz került. A legtöbb hitel összege az 500 ezer és 4 millió forint közötti tartományba esik.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!