Új menetrendet vezet be december 13-tól a Győr-Sopron-Ebenfurti Vasút Zrt. GYSEV és a MÁV-START Zrt. A Sopron-Szombathely vasútvonalon a 2009/2010-es menetrendi évben is közlekedik a Bécset Zágrábbal összekötő Zágráb InterCity, amely közvetlen vasúti kapcsolatot teremt a császárváros és Európa 2010-es Kulturális Fővárosa, Pécs között. Napi tizenegy pár, a regionális utazási igényeknek megfelelő személyvonat közlekedik a vasi megyeszékhely és Sopron között. A napi két pár, kerékpár szállítására is alkalmas EURegio vonat pedig közvetlen összeköttetést teremt Szombathely és Wiener Neustadt viszonylatban. A részletes menetrend a vasúttársaság internetes honlapjáról - www.gysev.hu - is letölthető.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!