Idén is lesz szánkópálya Szombathelyen

Az emlékműnél a hóágyút akkor tudják beindítani, ha a hőmérséklet -5 fok alá megy. Azonban sípálya most sem lesz a vasi megyeszékhelyen. Szombathely önkormányzata két évvel ezelőtt vett egy sífelvonót, akkor azzal a tervvel, hogy ha kedvező lesz az időjárás akkor a szánkózók mellett, a síelni tudók is sportolhassanak az emlékműnél lévő dombon. Ahhoz, hogy ez a területet erre alkalmassá tegyék, földmunkákat kellene itt végezni, erre viszont idén már nincs pénze a városvezetésnek.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek