Karácsonykor már az új buszokkal járhatunk Szombathelyen

Megérkeztek az új, alacsonypadlós Credo buszok a vasi megyeszékhelyre. A szombathelyi közgyűlés még 2008. év végén döntött arról, hogy újabb nyolc évig a Vasi Volán Zrt. autóbuszai közlekedjenek a szombathelyi helyi járatokon. A társaság vállalta, hogy a következő három évben évente hét új autóbuszt vásárol. Ezek a a régi, elavult csuklós buszokat fogják felváltani. Benkő Tibor forgalmi üzletág vezető arról tájékoztatott, hogy az új járművek jóval korszerűbbek és kényelmesebbek az eddig megszokott járatoknál.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek