Meghalt a Táplánszentkereszten elütött kerékpáros

Belehalt sérüléseibe az a kerékpáros, aki két héttel ezelőtt Két autó ütötte el a kerékpárost – Daru emelte le a Citroent a férfiről 2009. November 30. 21:51 , november 30-án akart áttekerni a 87-es úton, Táplánszentkeresztnél. A kivilágítatlan biciklist először egy Rum irányába tartó Suzuki, majd egy Szombathely felé haladó Citroen ütötte el. A szerencsétlenül járt férfi a Citroen alá szorult, a tűzoltók emelték le róla a gépkocsit. A rendőrség kéri a kerékpárosokat, hogy saját, illetve a közlekedésben részt vevők biztonsága érdekében használják a jólláthatósági mellényt, illetve használjanak jó minőségű, messziről látható világítást a kerékpár elején és hátulján is.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek