Nem született ítélet a szalmonella-ügyben

Három évvel ezelőtt hat idős ember halálát okozta egy séi cukrászdában készített dióskocka. A cukrászat vezetőjét több ember halálát okozó, foglalkozás körében elkövetett gondatlan veszélyeztetéssel vádolják. Nem hirdettek azonban ítéletet tegnap a szombathelyi városi bíróságon, ahol új szakértői véleményeket hallgattak meg. A többi között elhangzott, hogy az utólagos próbagyártás során több szabálytalanságra is fény derült, de azt nem lehet tudni, hogyan került a kórokozó a süteménybe. A bíróság újabb szakértői véleményeket kér be, a következő tárgyalás április 7-én lesz.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek